Specjalista ds. PR

Lokalizacja: Poznań

Aplikuj

Twoje Wyzwania

 • Media Relations: pisanie artykułów dla mediów i zarządzanie relacjami z mediami
 • Wdrażanie standardów PR w firmie, również w obszarze Personal Brandingu pracowników
 • Zespołowa realizacja projektów i kampanii marketingowych wspierających sprzedaż oraz obszar EB – od strony pisania tekstów
 • Tworzenie materiałów na bloga firmowego
 • Wsparcie komunikacji wewnętrznej: operacyjne poprzez przygotowanie komunikatów oraz taktyczne, jeśli chcesz współtworzyć ten obszar.
 • Zarządzanie kanałami Social Media (Facebook, Instagram) zgodnie z przygotowaną/zmienioną strategią
 • Współtworzenie materiałów audio/wideo
 • Przygotowywanie prezentacji, materiałów graficznych, postów Social Media itp.
 • Dzielenie się własnymi pomysłami, inspiracjami… oraz udział w ich realizacji!

Nasze oczekiwania

 • Doświadczenie w obszarze Media Relations: rozumienie pracy dziennikarza i dobre relacje z mediami – najlepiej w mediach gospodarczych, ekonomicznych… oraz IT!
 • Znajomość pozostałych obszarów PR: pochwal się swoim doświadczeniem i zaskocz nas mówiąc, co możesz dla nas zrobić w tym temacie! A jeśli znany Ci jest temat Personal Branding – to koniecznie daj o sobie znać.
 • Lekkie pióro rozumiane jako umiejętność wytłumaczenia rzeczy… niewytłumaczalnych dla zwykłego śmiertelnika, szybkie pisanie tekstów (dla mediów, blogowych, opisy oferty) ORAZ doskonałość w oswajaniu każdych deadline’ów. Doskonale, jeśli potrafisz szybko, prostymi słowami sklecić życzenia okolicznościowe po których twardziel uroni łezkę a sztywniak pęknie ze śmiechu 😉 Pokażesz nam kawałek Twojego portfolio?
 • Wyczucie stylu: wiesz co jest ładne, a co brzydkie. Ale nie musisz umieć tego poprawiać (chyba że potrafisz, to nam powiedz!)
 • Social Media: rozumiesz, znasz, korzystasz… i chcesz tam rządzić nadając rytm naszym firmowym kanałom SoMe
 • Umiejętność pracy w zespole – tak, to dla nas must-have. Pracujemy projektowo, dzielimy się zadaniami, mamy odpowiedzialność za sukcesy i porażki również. Ale to nie wszystko. Jeśli dobrze czujesz się w kontaktach z osobami w różnym wieku i na różnych stanowiskach (w Hicron i poza firmą) – to świetnie. Opowiesz nam o tym?
 • Jakość, odpowiedzialność, koleżeńskość to dla Ciebie nie tylko słowa, ale wartości
 • Znajomość angielskiego na poziomie min. B2 (mile widziana dodatkowo znajomość niemieckiego) – może się przydać gdybyś chciał/-a zrobić wywiad z klientem z USA lub nawiązać kontakt z dziennikarzem z Australii

Oferujemy

 • Wpływ na firmę, na jej PR i na kierunek własnego rozwoju. Bo to daje moc, a moc – motywację do pracy.  
 • Szkolenia, warsztaty, udziału w burzach mózgu. Bo nasz rozwój to rozwój firmy.
 • Elastyczne godziny pracy. Bo rozliczamy się z wytyczonych zadań, a nie z godzin spędzonych przy biurku.
 • Benefity pozapłacowe (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenia grupowe, platforma do nauki języków obcych)

Pakiet medyczny Medicover

Dofinansowanie Multisport Plus

Szkolenia
branżowe

Sekcje sportowe: Hicron Runners
& Bikers

Pokój gier

Komfort - brak dress code’u

Aplikuj
Bądźmy w kontakcie!

Nawet jeśli nie znalazłeś/aś oferty dla siebie, to zostaw nam swoje CV.
Odezwiemy się w pierwszej kolejności podczas nowej rekrutacji.

LUDZIE TO NASZA NAJWIĘKSZA WARTOŚĆ

Odpowiedni specjaliści na odpowiednim miejscu to fundament naszego sukcesu.
Poznaj wartości, które przyświecają nam podczas pracy i… rekrutacji!

Odpowiedzialność

Jakość

Zaangażowanie

Zaufanie

Orientacja na Klienta / Kandydata

Poznajmy się!

Pasja, ZAANGAŻOWANIE, świetne pomysły, innowacyjne podejście,
otwartość na pojawiające się wyzwania. Tacy jesteśmy, a Ty?

Rafał Szczerba

Nie konkurujemy z polskimi firmami IT, tylko z całym światem. Międzynarodowe projekty, takie jak ten dla ALJ w Arabii Saudyjskiej, utwierdzają mnie w przekonaniu, że pracuję dla najlepszych.

Rafał

Senior SAP Technology Consultant

Kinga Moska

Wykładam na uczelni, wyłapuję talenty i sama ciągle się dokształcam. Praca zawodowa to ważna część mojego życia, dlatego wybrałam firmę, która pomaga mi rozwinąć skrzydła.

Kinga

Service Delivery Executive

Paweł Zienkiewicz

Rekrutacja nie działa jednostronnie – jesteś nie tylko wybierany, ale też wybierasz. Szukałem stabilnego zatrudnienia i dynamicznego rozwoju – postawiłem na Hicron i nie żałuję.

Paweł

Entry Service Desk Specialist

Basia Zielińska

Elastyczne godziny i tryb pracy zdalnej przydają się, gdy rano wypada trening albo, gdy dzieci nie mogą pójść do przedszkola. To idealne rozwiązania dla aktywnej mamy, takiej jak ja.

Basia

Manager ds. Marketingu i Public Relations

Szymon Włochowicz

Struktura organizacyjna Hicron nie dystansuje pracowników od kadry zarządzającej. Nasze drzwi są otwarte, a filozofia firmy nie tylko umożliwia, ale nawet zachęca do zadawania pytań.

Szymon

COO

Marek Żyśko

Początek drogi zawodowej bywa trudny, dlatego na starcie tak ważny jest mentoring i wsparcie bardziej doświadczonych pracowników. W Hicron przykłada się do tego ogromną wagę.

Marek

Junior Java Developer

Greta

Nie zaczynałam kariery z myślą o IT. Hicron dał mi szanse na zdobycie nowych kwalifikacji, rozwijanie pasji do wspinaczki w sekcji sportowej i możliwość prowadzenia zagranicznych projektów.

Greta

Consultant

Radek Czerniawski

W Hicron bardziej niż długość stażu, hierarchia czy utarte sposoby pracy liczą się zaangażowanie i pomysł. Jeśli rozwiązanie jest dobre – Twój wiek czy stanowisko nie mają znaczenia.

Radek

Associate Consultant

Justyna Chwała

Pracodawca spełniał moje oczekiwania, dlatego zmieniłam stanowisko, a nie firmę! Ścieżka rozwoju i możliwości awansu to mocne strony organizacji pracy w Hicron.

Justyna

Główna Księgowa

Paweł Pawełkiewicz

W firmie serwuję skuteczne rozwiązania, a po godzinach ćwiczę serwy w firmowej sekcji tenisowej. Hicron pomaga mi rozwijać zawodowe i sportowe pasje – a ja czerpię satysfakcję na obu polach.

Paweł

SAP BASIS Consultant