Nasz proces rekrutacji

JAKOŚĆ oraz odpowiedni specjaliści na odpowiednim miejscu to fundamenty naszego sukcesu.
Poznaj wartości, które przyświecają nam podczas pracy i… rekrutacji!

Odpowiedzialność

Przewidujemy efekty wyboru naszych Kandydatów, a w innowacyjnych rozwiązaniach staramy się zawsze być krok do przodu. Wszystko po to, aby zagwarantować jak najmniejsze ryzyko w działaniu zespołów i bez problemu dotrzymać przyjętych zobowiązań.

Tę cechę symbolizuje nasze zwierzę mocy: SOWA.

Jakość

Dążymy do doskonałości w każdym zakresie, a powierzone zadania staramy się wykonywać jak najlepiej. Proces rekrutacji to początek wszystkich innych działań w firmie, dlatego przykładamy do niego niezwykle dużą wagę.

Tę cechę symbolizuje nasze zwierzę mocy: NIEDŹWIEDŹ.

Zaangażowanie

Poczucie sensu działań to jeden z najbardziej angażujących czynników. W Hicron wierzymy w to, co robimy, a nasze rozwiązania zmieniają obraz nowoczesnego biznesu. Poszukiwanie ludzi, którzy dołączą do naszego Zespołu to cel, który konsekwentnie realizujemy.

Tę cechę symbolizuje nasze zwierzę mocy: ORZEŁ.

Zaufanie

Dotrzymujemy przyjętych zobowiązań, komunikujemy się w sposób szczery i otwarty. Możesz liczyć na wsparcie w czasie rekrutacji oraz informację zwrotną. Jesteśmy dyspozycyjni i pomocni zarówno Kandydatom, jak i Pracownikom.

Tę cechę symbolizuje nasze zwierzę mocy: SŁOŃ.

Orientacja na Klienta / Kandydata

Budujemy długofalowe relacje, rozumiemy i wspieramy biznes Klienta, pomagamy osiągnąć przewagę konkurencyjną. A w procesie rekrutacji jesteśmy zorientowani na Twoje oczekiwania oraz mocne i słabsze strony. Nie tylko my wybieramy Kandydata, ale także Ty nas. Sprawdź, czy do siebie pasujemy! Aplikuj!

Tę cechę symbolizuje nasze zwierzę mocy: LEW.

Nasze rekruterki

Karolina

Karolina

Specjalista ds. Rekrutacji, Zespół HR

Joanna

Manager HR

Amelia HR

Amelia

Specjalista ds Rekrutacji i Employer Brandingu, Zespół HR

Poznajmy się!

Pasja, ZAANGAŻOWANIE, świetne pomysły, innowacyjne podejście,
otwartość na pojawiające się wyzwania. Tacy jesteśmy, a Ty?

Rafał Szczerba

Nie konkurujemy z polskimi firmami IT, tylko z całym światem. Międzynarodowe projekty, takie jak ten dla ALJ w Arabii Saudyjskiej, utwierdzają mnie w przekonaniu, że pracuję dla najlepszych.

Rafał

Senior SAP Technology Consultant

Kinga Moska

Wykładam na uczelni, wyłapuję talenty i sama ciągle się dokształcam. Praca zawodowa to ważna część mojego życia, dlatego wybrałam firmę, która pomaga mi rozwinąć skrzydła.

Kinga

Service Delivery Executive

Paweł Zienkiewicz

Rekrutacja nie działa jednostronnie – jesteś nie tylko wybierany, ale też wybierasz. Szukałem stabilnego zatrudnienia i dynamicznego rozwoju – postawiłem na Hicron i nie żałuję.

Paweł

Entry Service Desk Specialist

Basia Zielińska

Elastyczne godziny i tryb pracy zdalnej przydają się, gdy rano wypada trening albo, gdy dzieci nie mogą pójść do przedszkola. To idealne rozwiązania dla aktywnej mamy, takiej jak ja.

Basia

Manager ds. Marketingu i Public Relations

Szymon Włochowicz

Struktura organizacyjna Hicron nie dystansuje pracowników od kadry zarządzającej. Nasze drzwi są otwarte, a filozofia firmy nie tylko umożliwia, ale nawet zachęca do zadawania pytań.

Szymon

COO

Marek Żyśko

Początek drogi zawodowej bywa trudny, dlatego na starcie tak ważny jest mentoring i wsparcie bardziej doświadczonych pracowników. W Hicron przykłada się do tego ogromną wagę.

Marek

Junior Java Developer

Greta

Nie zaczynałam kariery z myślą o IT. Hicron dał mi szanse na zdobycie nowych kwalifikacji, rozwijanie pasji do wspinaczki w sekcji sportowej i możliwość prowadzenia zagranicznych projektów.

Greta

Consultant

Radek Czerniawski

W Hicron bardziej niż długość stażu, hierarchia czy utarte sposoby pracy liczą się zaangażowanie i pomysł. Jeśli rozwiązanie jest dobre – Twój wiek czy stanowisko nie mają znaczenia.

Radek

Associate Consultant

Justyna Chwała

Pracodawca spełniał moje oczekiwania, dlatego zmieniłam stanowisko, a nie firmę! Ścieżka rozwoju i możliwości awansu to mocne strony organizacji pracy w Hicron.

Justyna

Główna Księgowa

Paweł Pawełkiewicz

W firmie serwuję skuteczne rozwiązania, a po godzinach ćwiczę serwy w firmowej sekcji tenisowej. Hicron pomaga mi rozwijać zawodowe i sportowe pasje – a ja czerpię satysfakcję na obu polach.

Paweł

SAP BASIS Consultant